Krause – rusztowania jezdne

Firma KRAUSE produkuje systemowe rusztowania aluminiowe przejezdne oraz podesty robocze przeznaczone zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak również dla codziennego użytku przez nieprofesjonalistów.
więcej
W ramach systemu Stabilo proponujemy produkty dla profesjonalistów. Stabilo to III (najwyższa) klasa rusztowań. Dopuszczalne obciążenia podestów roboczych to 200 kg/m2. Rozmiary podestów są dostępne w zróżnicowanych zakresach.
Rusztowania pół-profesjonalne oferujemy w systemach: ProTec oraz RollTec i ClimTec. System ProTec spełnia normy III klasy rusztowań, pozostałe dwa – II klasę.
Poszczególne modele rusztowań przejezdnych KRAUSE różnią się między sobą parametrami takimi, jak chociażby system jezdny.
Każdy z modeli dostosowany jest do specyficznych zapotrzebowań klienta pod kątem wykonywanych prac budowlanych. Nasz wyspecjalizowany personel techniczny zawsze indywidualnie doradza i pomaga w podjęciu wyboru co do zakupu sprzętu. Wszystkie nasze rusztowania dostosowane są do wymogów użytkowych zgodnie z bieżącymi normami, przez co mogą być stosowane jako bezpieczne narzędzie pracy.